Číslo položky: 1664
Poslední dražitel: 1713

Nesignováno

Antická scéna
olej na měděném plechu, 34 x 34 cm, malba s rámem poškozena, zkrakelována, ovál, 2. pol. 19. st.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  18:10:00
Číslo položky: 1662
Poslední dražitel: 1796

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Rozkvetlý strom
akvatinta na papíře, 18 x 12, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  17:50:00
Číslo položky: 1653
Poslední dražitel: 1762

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na překližce, 18, 5 x 29 cm, signováno LD, 20. - 30. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  16:50:00
Číslo položky: 1651
Poslední dražitel: 1737

Passerová Marie (1903 - ?)

olej na překližce, 10, 5 x 13 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 30. - 40. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 250 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  16:30:00
Číslo položky: 1650
Poslední dražitel: 1736

Passerová Marie (1903 - ?)

Venkovská chalupa
olej na překližce, 11, 5 x 14 cm, signováno LD, 30. - 40. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 1 350 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  16:20:00
Číslo položky: 1649
Poslední dražitel: 1735

Passerová Marie (1903 - ?)

Chalupa u lesa
olej na překližce, 10 x 13, 5 cm, signováno LD, 30. - 40. léta 20. st
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 1 350 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  16:10:00
Číslo položky: 1648
Poslední dražitel: 1735

Passerová Marie (1903 - ?)

Samota v lese
olej na překližce, 11 x 13 cm, rám mírně poškozen, signováno LD, 30. - 40. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  16:00:00
Číslo položky: 1647
Poslední dražitel: 1701

Znásilnění
tuš, akvarel, 49 x 36 cm, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  15:50:00
Číslo položky: 1643
Poslední dražitel: 1772

Chalupa
olej na kartonu, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  15:20:00
Číslo položky: 1636
Poslední dražitel: 1720

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Krajina s chalupou
olej na plátně, 71 x 95, 5 cm, signováno LD, rámováno, datováno 1925
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  15:00:00