Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1643
Poslední dražitel: 1772

Chalupa
olej na kartonu, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  15:20:00
Číslo položky: 1636
Poslední dražitel: 1720

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Krajina s chalupou
olej na plátně, 71 x 95, 5 cm, signováno LD, rámováno, datováno 1925
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  15:00:00
Číslo položky: 1634
Poslední dražitel: 1433

olej na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:45:00
Číslo položky: 1633
Poslední dražitel: 1409

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Lesní zátíší
kresba uhlem, 63 x 52 cm, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:30:00
Číslo položky: 944
Poslední dražitel: 1431

Trampota Jan (1889 - 1942)

Bárky
Barevná litografie na papíře, pasparta, 45,5 x 36,5 cm, signováno PD, zaskleno, datováno 31. 10. 1931, zepředu přípis S. V. U. Mánes svým členům na rok 1932
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:10:00
Číslo položky: 1621
Poslední dražitel: 1743

Augusta A.

Po žních
olej na kartonu, 34, 5 x 49,5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:05:00
Číslo položky: 1624
Poslední dražitel: 1769

Chalupa
olej plátno na kartonu, 18 x 18 cm, nerámováno, signováno LD, levý dolní roh ustřižen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:00:00
Číslo položky: 1623
Poslední dražitel: 1657

Slavnost
kvaš na papíře, 26, 5 x 30 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  12:50:00
Číslo položky: 1618
Poslední dražitel: 1765

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Hradčany
akvatinta na papíře, 35 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  12:00:00
Číslo položky: 1616
Poslední dražitel: 1712

Monogram A. W.

olej plátno na kartonu, 13,5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, konec 19. století, monogram A.W.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  11:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »