9 300 000 Kč

Číslo položky: 1634
Poslední dražitel: 1433

olej na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:45:00
Číslo položky: 1633
Poslední dražitel: 1409

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Lesní zátíší
kresba uhlem, 63 x 52 cm, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:30:00
Číslo položky: 944
Poslední dražitel: 1431

Trampota Jan (1889 - 1942)

Bárky
Barevná litografie na papíře, pasparta, 45,5 x 36,5 cm, signováno PD, zaskleno, datováno 31. 10. 1931, zepředu přípis S. V. U. Mánes svým členům na rok 1932
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:10:00
Číslo položky: 1630
Poslední dražitel: 1689

Nečitelně signováno

Od kováře
tempera na papíře, 37 x 58 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  14:00:00
Číslo položky: 1628
Poslední dražitel: 1717

Škrabánek František (1901 - 1971)

Jarní nálada
olej na kartonu, 44,5 x 57 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen LD, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:40:00
Číslo položky: 1627
Poslední dražitel: 1739

Hrnčárek Jan (1918 - 2009)

Podzim na Valašsku
olej na kartonu, 49 x 74, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:30:00
Číslo položky: 1626
Poslední dražitel: 1593

Kilián Josef (1918 - 1999)

olej na plátně, 36 x 80 cm, rámováno, signováno UD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:20:00
Číslo položky: 1621
Poslední dražitel: 1743

Augusta A.

Po žních
olej na kartonu, 34, 5 x 49,5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:05:00
Číslo položky: 1624
Poslední dražitel: 1769

Chalupa
olej plátno na kartonu, 18 x 18 cm, nerámováno, signováno LD, levý dolní roh ustřižen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  13:00:00
Číslo položky: 1623
Poslední dražitel: 1657

Slavnost
kvaš na papíře, 26, 5 x 30 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  12:50:00