9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1436
Poslední dražitel: 1376

Dívka
tuš, akvarel, 49, 5 x 35 cm, rámováno, signováno PD, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  21:35:00
Číslo položky: 1205
Poslední dražitel: 1467

Zátiší ovocné s melounem
olej plátno na kartonu, 46 x 56 cm, signováno PD, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, žák prof. Preislera, Nechleby, Krattnera
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  10:40:00
Číslo položky: 1403
Poslední dražitel: 1409

Akt
tuš, akvarel, 41, 5 x 30 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, přípis PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  10:35:00
Číslo položky: 716
Poslední dražitel: 1155

Vesnický motiv
olej na plátně, 26, 5 x 41, 5 cm, signováno PD, datováno 1937, žák prof. Nejedlého
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  21:40:00
Číslo položky: 1208
Poslední dražitel: 1177

Lesní partie
olej na překližce, 83, 5 x 117, 5 cm, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  21:20:00
Číslo položky: 1177
Poslední dražitel: 1376

Malý Václav (1874 - 1935)

Pražské střechy
olej na kartonu, 41, 5 x 68 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:50:00
Číslo položky: 1437
Poslední dražitel: 1506

Pešek Viktor (1900 - 1986)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, signováno PD, rámováno, 20. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:30:00
Číslo položky: 1462
Poslední dražitel: 1220

Babka s jablky
tuš, akvarel, 18, 5 x 13, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 1442
Poslední dražitel: 1617

Nesignováno (Kalvoda ?)

Venkovské zimní zátiší
olej na plátně, 45, 5 x 56 cm, rámováno, Kalvoda?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  10:00:00
Číslo položky: 1454
Poslední dražitel: 1563

Liesler Josef (1912 - 2005)

Dívčí akty
litografie, 57 x 46 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  20:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »