Číslo položky: 921
Poslední dražitel: 1341

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s ovocem
olej na překližce, 69 x 50 cm, signováno PD, žák prof. Sambergera
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  14:10:00
Číslo položky: 940
Poslední dražitel: 1355

Mašek Václav (1914 - ?)

Ilustrace k pohádce
akvarel, kvaš na papíře, pasparta, 28,5 x 40 cm, nesignováno, přípis z umělecké pozůstalosti autora, zaskleno, žák Hofbauera a Bendy
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  14:00:00
Číslo položky: 1545
Poslední dražitel: 1603

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ach což je to pěkná věc..
tuš na papíře, 8, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  23:10:00
Číslo položky: 1538
Poslední dražitel: 1676

olej na plátně, 50, 5 x 60, 5 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:45:00
Číslo položky: 1548
Poslední dražitel: 1576

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 47 x 66 cm, nerámováno, signováno PN
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:35:00
Číslo položky: 1542
Poslední dražitel: 1602

Karas Karel (1892 - 1969)

35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:05:00
Číslo položky: 1391
Poslední dražitel: 1595

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno PD, zezadu přípis, datováno 1956
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:00:00
Číslo položky: 1541
Poslední dražitel: 1601

Karas Karel (1892 - 1969)

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1525
Poslední dražitel: 1307

Monogram A. P. (Piepenhagen?)

Alpská krajina
olej na kartonu, 11, 5 x 14 cm, rámováno, signováno PD monogramem A. P., 1. pol. 19. stol., Piepenhagen?
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:45:00
Číslo položky: 1520
Poslední dražitel: 1624

Kaucký Jiří (1880 - 1935)

Strom
olej na plátně, 26, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:30:00