Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 1447
Poslední dražitel: 1485

Havran
pastel na papíře, 25, 5 x 19 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  20:10:00
Číslo položky: 1445
Poslední dražitel: 1474

Zavistovský Michal Petrovič (1897 - 1931)

Loď na Sieně v Paříži
olej plátno karton, 25 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8

do červnové aukce 2018