Číslo položky: 1524
Poslední dražitel: 1307

Piepenhagen August Bedřich (1791 - 1868))

Alpská krajina
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:30:00
Číslo položky: 1522
Poslední dražitel: 1657

olej na kartonu, 23 x 32, 5 cm, nerámováno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:20:00
Číslo položky: 1519
Poslední dražitel: 1586

Jihočeský rybník
57 x 94 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:15:00
Číslo položky: 1521
Poslední dražitel: 1624

Kaucký Jiří (1880 - 1935)

U jezera
olej na plátně, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1242
Poslední dražitel: 1471

Signováno nečitelně

Olej karton,16 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  10:20:00
Číslo položky: 1186
Poslední dražitel: 1436

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:35:00
Číslo položky: 1134
Poslední dražitel: 1410

Svoboda Josef (1901 - ?)

Rybáři na Jadranu
olej na kartonu, 34 x 49 cm, signováno LD, zaskleno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:30:00
Číslo položky: 1512
Poslední dražitel: 1638

Cehrmann M.

olej na plátně, 28, 5 x 52 cm, rámováno, obraz špatně zasazen do rámu, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:25:00
Číslo položky: 1511
Poslední dražitel: 1613

Kray Wilhelm (1828 - 1889)

Rybář s dívčím aktem
80 x 59 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:20:00
Číslo položky: 1510
Poslední dražitel: 1298

olej na kartonu, 34,5 x 51 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, kolem roku 1910
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:15:00