Alpská krajina olej na plátně, 26 x 22 cm, zezadu ověření soudního znalce Maxmiliána Duchka, olej na plátně podlepený kartonem, malba mírně poškozena, zlacený dobový rám, mírně poškozen, rám opatřen štítkem autora, ...