Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1538
Poslední dražitel: 1676

olej na plátně, 50, 5 x 60, 5 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:45:00
Číslo položky: 1548
Poslední dražitel: 1576

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 47 x 66 cm, nerámováno, signováno PN
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:35:00
Číslo položky: 1542
Poslední dražitel: 1602

Karas Karel (1892 - 1969)

35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:05:00
Číslo položky: 1391
Poslední dražitel: 1595

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno PD, zezadu přípis, datováno 1956
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  21:00:00
Číslo položky: 1541
Poslední dražitel: 1601

Karas Karel (1892 - 1969)

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1525
Poslední dražitel: 1307

Monogram A. P. (Piepenhagen?)

Alpská krajina
olej na kartonu, 11, 5 x 14 cm, rámováno, signováno PD monogramem A. P., 1. pol. 19. stol., Piepenhagen?
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:45:00
Číslo položky: 1524
Poslední dražitel: 1307

Piepenhagen August Bedřich (1791 - 1868))

Alpská krajina
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:30:00
Číslo položky: 1522
Poslední dražitel: 1657

olej na kartonu, 23 x 32, 5 cm, nerámováno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:20:00
Číslo položky: 1519
Poslední dražitel: 1586

Jihočeský rybník
57 x 94 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  20:15:00
Číslo položky: 1186
Poslední dražitel: 1436

olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »