Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 1581
Poslední dražitel: 1722

Sedící dívka
olej na plátně, 90 x 70 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  21:05:00
Číslo položky: 1584
Poslední dražitel: 1653

Nečitelně signováno (Dittmann ?)

U kartářky
olej na plátně, 37 x 45 cm, zlacený ozdobný rám, signováno nečitelně PD, Dittmann?
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  20:50:00
Číslo položky: 1579
Poslední dražitel: 1702

Nesignováno (Bartoněk ?)

Štramberk
barevná litografie na papíře, 60, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, Bartoňek?
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  20:40:00
Číslo položky: 1582
Poslední dražitel: 1454

Nečitelně signováno

Akt
olej na plátně, 80 x 60, 5 cm rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, 20. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 9 800 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1576
Poslední dražitel: 1617

Nesignováno

Ztroskotání
olej na plátně, 41, 5 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, provedena rentoláž, konec 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  20:35:00
Číslo položky: 1580
Poslední dražitel: 1703

Monogram J.

Štramberk
olej na kartonu, 44 x 57 cm, rámováno, rám mérně poškozen, signováno monogramem PD, monogram J.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  20:30:00
Číslo položky: 1578
Poslední dražitel: 1648

Jaroš Josef (1909 - ?)

Hradčany
olej na plátně, 67 x 84 cm, rámováno, zlacený rám, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  20:20:00
Číslo položky: 1574
Poslední dražitel: 1715

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na dřevě, 55 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  20:05:00
Číslo položky: 1575
Poslední dražitel: 1664

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

olej na kartonu, 48 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1572
Poslední dražitel: 1429

Večer na Adrii
olej na plátně, 69, 5 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  14:55:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE