Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 1573
Poslední dražitel: 1723

Satra August (1877 - 1909)

olej na plátně, 94 x 68, 5 cm, rámováno, malba silně poškozena - zkrakelována, v horní části malba odpadá, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  14:40:00
Číslo položky: 1585
Poslední dražitel: 1619

olej na plátně, 46 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba zkrakelována, datováno 1899
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  14:10:00
Číslo položky: 1569
Poslední dražitel: 1382

Cesta pod hradem
olej na kartonu, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  10:45:00
Číslo položky: 720
Poslední dražitel: 1237

Stojící akt
olej na kartonu, 12x20,5 cm, nesignováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  10:30:00
Číslo položky: 714
Poslední dražitel: 1235

Neznámý autor

Lovecké zátiší
olej na plátně, 38 x 50 cm, nesignováno, začátek 20. stol.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 715
Poslední dražitel: 1231

Neznámý autor

Lodě v přístavu
olej na plátně, 55 x 69 cm, nesignováno, malba a rám poškozeny, přelom 19. - 20. stol.
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  10:20:00
Číslo položky: 1550
Poslední dražitel: 1689

Staré stavení
olej na plátně, 43 x 49, 5 cm, malba poškozena, signováno PD a LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  20:10:00
Číslo položky: 1551
Poslední dražitel: 1686

Nesignováno (H. Ullik ?)

Frýdland
olej na plátně, 65 x 80 cm, malba v pravém horním rohu poškozena, rámováno, zlacený rám, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 1549
Poslední dražitel: 1658

olej na kartonu, 51 x 56 cm, signováno PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 919
Poslední dražitel: 1314

Hospodská scéna
olej na překližce, 23x21,5 cm, signováno nečitelně LH, datováno 1925, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  14:20:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE