9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1134
Poslední dražitel: 1410

Rybáři na Jadranu
olej na kartonu, 34 x 49 cm, signováno LD, zaskleno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:30:00
Číslo položky: 1511
Poslední dražitel: 1613

Kray Wilhelm (1828 - 1889)

Rybář s dívčím aktem
80 x 59 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:20:00
Číslo položky: 1510
Poslední dražitel: 1298

olej na kartonu, 34,5 x 51 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, kolem roku 1910
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:15:00
Číslo položky: 1509
Poslední dražitel: 1296

Za humny
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:10:00
Číslo položky: 1390
Poslední dražitel: 1563

olej na kartonu, 32, 5 x 43, 5 cm, signováno PD, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:45:00
Číslo položky: 937
Poslední dražitel: 1323

Staeger - Springer

Pavlačová scéna
akvarel na papíře, 48 x 33,5 cm, signováno LH, zaskleno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:40:00
Číslo položky: 1434
Poslední dražitel: 1512

Mánes Josef (1820 - 1871)

Jitro
litografie ?, technika neurčena, 23 x 26 cm, rámováno, signováno uprostřed, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:10:00
Číslo položky: 1385
Poslední dražitel: 1611

Bárta Josef (1864 - 1919)

olej na plátně, 65 x 74 cm, signováno PD, datováno 1906, rámováno
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2006  14:40:00
Číslo položky: 1396
Poslední dražitel: 1603

Nečitelně signováno

olej na plátně, 55, 5 x 69 cm, zlacený rám, mírně poškozen, 2. pol. 19. století,
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2006  10:00:00
Číslo položky: 1399
Poslední dražitel: 1579

Olej na kartonu, 49 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2006  14:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »