1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Číslo položky: 1415
Poslední dražitel: 1650

Bílek

olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, řezaný rám, signováno PD, opakovaná aukce
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2006  20:20:00
Číslo položky: 948
Poslední dražitel: 1350

Neznámý autor

Lovecké zátiší
barevná litografie, 58, 5 x 72 cm, signováno LD, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2006  20:10:00
Číslo položky: 1213
Poslední dražitel: 1461

Monogramista M.J.

Zátiší s melouny
olej na plátně, 52, 5 x 30 cm, signováno LD, 2. pol. 19. století, malba mírně poškozena, monogram M.J.
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  19:50:00
Číslo položky: 1543
Poslední dražitel: 1626

olej na lepence, 53 x 68, 5 cm, rámováno, nový rám, malba a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, zezadu znalecký posudek od M. Duchka
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  19:40:00
Číslo položky: 1671
Poslední dražitel: 1764

Vřesoviště
olej na kartonu, 24 x 33 cm, signováno LD, rám mírně poškozen, 1. třetina 20. stol.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  19:20:00
Číslo položky: 1670
Poslední dražitel: 1764

Močál
olej na kartonu, 31 x 45 cm, signováno LD, rám poškozen, 1. třetina 20. stol.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  19:10:00
Číslo položky: 1669
Poslední dražitel: 1792

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Libuše
neotypie, 59 x 43 cm, světlotisk, zaskleno, původně přeloženo, uprostřed mírně poškozeno přeložením, pasparta, rám, 1. pol. 20. stol.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  19:00:00
Číslo položky: 1667
Poslední dražitel: 1761

Nečitelně signováno

Chalupa v horách
olej na dřevěné překližce, 27 x 35 cm, signováno nečitelně PD, rám mírně poškozen, zezadu štítky z výstav, 30. - 40. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  18:40:00
Číslo položky: 1666
Poslední dražitel: 1789

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 49 x 70 cm, signováno PD, rám mírně poškozen, 20. - 30. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  18:30:00
Číslo položky: 1665
Poslední dražitel: 1714

Nesignováno

Antická scéna
olej na měděném plechu, 34 x 34 cm, malba s rámem mírně poškozena, zkrakelována, ovál, 2. pol. 19. st.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  18:20:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »