« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2407
Poslední dražitel: 3048

Pohled na Trosky v zimě
olej na kartonu, 21 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  21:55:00
Číslo položky: 2402
Poslední dražitel: 2287

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Ranní toaleta
suchá jehla, 12. výtisk, 31 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  21:45:00
Číslo položky: 2354
Poslední dražitel: 2784

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Polom
olej na plátně, 55 x 42 cm, rámováno, signováno PD, datováno nečitelně, datováno 1903 ?
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2391
Poslední dražitel: 2953

Kozák Václav (1889 - 1969)

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  21:15:00
Číslo položky: 2403
Poslední dražitel: 2878

Pohled na Trosky
olej na kartonu, 17, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  21:10:00
Číslo položky: 2388
Poslední dražitel: 2881

Dennig H. L.

Interiérové zátiší
olej na překližce, 27 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:55:00
Číslo položky: 2400
Poslední dražitel: 2956

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:50:00
Číslo položky: 2380
Poslední dražitel: 2989

Krajina s chalupami
olej plátno na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:45:00
Číslo položky: 1571
Poslední dražitel: 2624

Letiště
akvarel na papíře, 16, 5 x 32, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:35:00
Číslo položky: 2399
Poslední dražitel: 2998

Krajina s figurální stafáží
olej plátno na kartonu, 36 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »