« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2437
Poslední dražitel: 2986

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 58 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:30:00
Číslo položky: 2438
Poslední dražitel: 3031

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Trosky
olej na plátně, 53 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2433
Poslední dražitel: 2728

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na plátně, 39, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:25:00
Číslo položky: 2436
Poslední dražitel: 2914

Nečitelně signováno

Portrét ženy
olej na plátně, 100 x 60 cm, nerámováno, nečitelně signováno PH (Gabriel ?), 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:20:00
Číslo položky: 2434
Poslední dražitel: 3028

Maran S. G. (1886 - 1983)

olej na plátně, 51, 5 x 74 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:10:00
Číslo položky: 2431
Poslední dražitel: 3025

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 40 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:55:00
Číslo položky: 2430
Poslední dražitel: 2425

Janus Jindřich (1912 - 1985)

olej na kartonu, 41 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:50:00
Číslo položky: 2429
Poslední dražitel: 2986

Fischhof G.

olej na plátně, 52, 5 x 79 cm, rámováno, rám silně poškozen, plátno silně poškozeno, uprostřed kompozice cca 15 cm skoba, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:45:00
Číslo položky: 2427
Poslední dražitel: 3054

Po koupeli
olej na kartonu, 30 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:35:00
Číslo položky: 2426
Poslední dražitel: 2603

Bedlina F.

olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »