Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 2353
Poslední dražitel: 2506

Z Divoké Orlice
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1925
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:15:00
Číslo položky: 2398
Poslední dražitel: 3060

Klápště Jaroslav (1923 - 1999)

Krajina s chalupami
olej plátno na kartonu, 30 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:10:00
Číslo položky: 2396
Poslední dražitel: 2996

Na pastvě
olej na kartonu, 27 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE