« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2477
Poslední dražitel: 2942

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Chalupa v lese
jednobarevná litografie, 55 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  21:00:00
Číslo položky: 2229
Poslední dražitel: 2233

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

U mostu
olej na plátně, 44 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:50:00
Číslo položky: 2470
Poslední dražitel: 2971

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:45:00
Číslo položky: 2472
Poslední dražitel: 2606

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Kvetoucí trnka
olej na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1919, zezadu přípis Jablečno 1919
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:40:00
Číslo položky: 2467
Poslední dražitel: 2482

Koluch Jaroslav (1894 - ?)

Zasněžená samota
olej na plátně, 37, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:35:00
Číslo položky: 2473
Poslední dražitel: 3017

Planer J.

Zátiší s ovocem a květinou
olej na plátně, 58 x 79, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:30:00
Číslo položky: 2469
Poslední dražitel: 2698

Čadek Bohumil

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 95 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena v pravé části nahoře, signováno PD, 40. - 50. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:20:00
Číslo položky: 2466
Poslední dražitel: 2649

Lander Richard (1904 - 1980)

Kostel
olej na kartonu, 48 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem PD, razítko z výstavy
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  20:10:00
Číslo položky: 2465
Poslední dražitel: 2934

Křivoklát
olej na plátně, 63 x 86 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  22:00:00
Číslo položky: 2464
Poslední dražitel: 2582

Körber Adolf (1887 - 1967)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám nově poškozen, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »