« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2494
Poslední dražitel: 2989

Šašek Miroslav (1916 - 1980)

olej na kartonu, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:30:00
Číslo položky: 2493
Poslední dražitel: 2543

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

olej na kartonu, 24, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:25:00
Číslo položky: 2492
Poslední dražitel: 3103

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Koupel
barevná litografie, 34, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:20:00
Číslo položky: 2491
Poslední dražitel: 2957

Heil

Balvany
olej na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:15:00
Číslo položky: 2488
Poslední dražitel: 2600

Krajina s borovicemi
olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:10:00
Číslo položky: 2489
Poslední dražitel: 3114

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Po koupeli
jednobarevná litografie, 17 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:05:00
Číslo položky: 2485
Poslední dražitel: 2588

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Letní krajina s chalupou
olej plátno na kartonu, 19 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  22:00:00
Číslo položky: 2486
Poslední dražitel: 2589

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej plátno na kartonu, 20, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2484
Poslední dražitel: 2719

Liška s úlovkem
olej na kartonu, 49 x 68 cm, nerámováno, malba poškozena, v pravém dolním rohu natržena, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  21:35:00
Číslo položky: 2482
Poslední dražitel: 3036

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Pohled na Prahu
barevná litografie, 33 x 44, 5 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1950 ?, výtisk 256/500
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.2.2008  21:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »