« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2449
Poslední dražitel: 3070

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Tetřevi
olej plátno na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:20:00
Číslo položky: 2448
Poslední dražitel: 3038

Nečitelně signováno

Klaun
olej plátno na kartonu, 27 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:15:00
Číslo položky: 2445
Poslední dražitel: 3122

Sychra Vladimír (1903 - 1963)

Portrét dívky s deštníkem
barevná litografie, 50 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:10:00
Číslo položky: 2447
Poslední dražitel: 2895

Žabokrtský

olej na kartonu, 54, 5 x 82 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 2443
Poslední dražitel: 3107

Porák Ladislav (1904 - ?)

olej na plátně, 57, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1938
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  22:40:00
Číslo položky: 2441
Poslední dražitel: 2555

Nesignováno

Zámecké schody
olej na plátně, 20 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  22:15:00
Číslo položky: 2440
Poslední dražitel: 3114

Nesignováno

Mostar
olej na plátně, 40, 5 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  22:10:00
Číslo položky: 2442
Poslední dražitel: 3065

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Kachny
olej na plátně, 135, 5 x 95 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:50:00
Číslo položky: 2439
Poslední dražitel: 2724

Nesignováno

Ležící akt
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:35:00
Číslo položky: 2435
Poslední dražitel: 2990

Monogram H. B.

Dům v Alpách
olej na plátně, 65 x 100, 5 cm, nerámováno, signováno monogramem H. B. PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »