« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2412
Poslední dražitel: 2773

Suchý

Tokající tetřev
olej na plátně, 46 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 14.5.1902, ve spodní části neodborně restaurováno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  20:55:00
Číslo položky: 2248
Poslední dražitel: 3003

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Ulice
olej na plátně, 50 x 40 cm, nerámováno, signováno PD, 40. - 50. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  20:50:00
Číslo položky: 2411
Poslední dražitel: 2530

Tomič R.

Stojící dívčí akt
pastel na papíře, 45 x 26 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2124
Poslední dražitel: 2911

olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  20:45:00
Číslo položky: 2406
Poslední dražitel: 3040

olej plátno na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2302
Poslední dražitel: 3021

Roetering E. ?

Lovecké zátiší
olej na plátně, 103 x 92 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1852, rentoláž z 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  20:40:00
Číslo položky: 2408
Poslední dražitel: 2526

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Pasáček ovcí
olej na plátně, 65, 5 x 89, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  20:30:00
Číslo položky: 2410
Poslední dražitel: 2665

Kachny na rybníce
olej na plátně, 69 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  20:00:00
Číslo položky: 2351
Poslední dražitel: 2758

Pivoňky
olej na kartonu, 51 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  22:05:00
Číslo položky: 2405
Poslední dražitel: 3064

olej na kartonu, 48 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »