« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2424
Poslední dražitel: 2991

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno LD, zepředu štítek autora, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:20:00
Číslo položky: 2422
Poslední dražitel: 3051

Skála Karel V. (1908 - 2001)

V šatně
olej na dřevě, 24 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1939
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:10:00
Číslo položky: 2130
Poslední dražitel: 2274

Lander Richard (1904 - 1980)

Automobil
olej na sololitu, 20 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:00:00
Číslo položky: 2420
Poslední dražitel: 2974

Zeleninový trh v Paříži
olej na kartonu, 31 x 41, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  21:55:00
Číslo položky: 2419
Poslední dražitel: 2904

Reiter Gustav

Selky na poli
olej na plátně, 64 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  21:45:00
Číslo položky: 2417
Poslední dražitel: 2950

Zátiší s ovocem
obraz, barevná litografie, 34 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno, PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  21:35:00
Číslo položky: 1523
Poslední dražitel: 2330

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Studie balvanů
olej na kartonu, 26, 5 x 36, 5 cm, na štítku Julius Mařák, zezadu razítko z umělecké pozůstalosti autora, rámováno, mírně poškozeno, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 2160
Poslední dražitel: 2281

Nesignováno

Portrét chlapce
olej na plátně, 80 x 60 cm, nerámováno, nesignováno, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  21:30:00
Číslo položky: 2414
Poslední dražitel: 2969

olej na lepence, 26 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  21:15:00
Číslo položky: 2413
Poslední dražitel: 2786

Keře
olej na plátně, 46 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.2.2008  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »