9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 1571
Poslední dražitel: 2624

Letiště
akvarel na papíře, 16, 5 x 32, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:35:00
Číslo položky: 2399
Poslední dražitel: 2998

Krajina s figurální stafáží
olej plátno na kartonu, 36 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:30:00
Číslo položky: 2353
Poslední dražitel: 2506

Z Divoké Orlice
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1925
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:15:00
Číslo položky: 2396
Poslední dražitel: 2996

Na pastvě
olej na kartonu, 27 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.2.2008  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7