« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2460
Poslední dražitel: 3004

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Parní loď
olej na kartonu, 32, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  21:40:00
Číslo položky: 2461
Poslední dražitel: 3079

Stein V.

Rybník na návsi
olej na plátně, 39, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2480
Poslední dražitel: 2533

olej na plátně, 55 x 69, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1972, zezadu věnování
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  21:30:00
Číslo položky: 2204
Poslední dražitel: 3006

Sychra Vladimír (1903 - 1963)

Zimní zahrada
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  21:20:00
Číslo položky: 2333
Poslední dražitel: 3014

Kripner Rudolf C. (1858 - 1924)

Dívka s košem ovoce
olej na plátně, 65 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno protrženo, nesignováno, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  21:15:00
Číslo položky: 2454
Poslední dražitel: 3050

Benka Martin (1888 - 1971)

Chalupa nad říčkou
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, malba ovlivněna Aloisem Kalvodou, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  21:00:00
Číslo položky: 2456
Poslední dražitel: 2603

Emler František (1912 - 1992)

Chalupa
kvaš na kartonu, 22, 5 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:55:00
Číslo položky: 2455
Poslední dražitel: 3085

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:50:00
Číslo položky: 2452
Poslední dražitel: 2572

Jansa Václav (1859 - 1913)

Řeka Sázava
olej na překližce, 18, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1891
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:35:00
Číslo položky: 2450
Poslední dražitel: 3071

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Divočáci
olej plátno na kartonu, 51 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »