Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 2448
Poslední dražitel: 3038

Nečitelně signováno

Klaun
olej plátno na kartonu, 27 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.2.2008  20:15:00
Číslo položky: 2441
Poslední dražitel: 2555

Nesignováno

Zámecké schody
olej na plátně, 20 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  22:15:00
Číslo položky: 2442
Poslední dražitel: 3065

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Kachny
olej na plátně, 135, 5 x 95 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:50:00
Číslo položky: 2435
Poslední dražitel: 2990

Monogram H. B.

Dům v Alpách
olej na plátně, 65 x 100, 5 cm, nerámováno, signováno monogramem H. B. PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:30:00
Číslo položky: 2437
Poslední dražitel: 2986

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 58 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2438
Poslední dražitel: 3031

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Trosky
olej na plátně, 53 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2433
Poslední dražitel: 2728

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na plátně, 39, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  21:25:00
Číslo položky: 2431
Poslední dražitel: 3025

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 40 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:55:00
Číslo položky: 2429
Poslední dražitel: 2986

Fischhof G.

olej na plátně, 52, 5 x 79 cm, rámováno, rám silně poškozen, plátno silně poškozeno, uprostřed kompozice cca 15 cm skoba, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:45:00
Číslo položky: 2427
Poslední dražitel: 3054

Po koupeli
olej na kartonu, 30 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.2.2008  20:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »