1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2231
Poslední dražitel: 2911

Kostinský

olej na plátně, 41, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.2.2008  21:55:00
Číslo položky: 2099
Poslední dražitel: 2844

Kmoníček V.

Horská krajina
olej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně zkrakelována, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.2.2008  21:35:00
Číslo položky: 2207
Poslední dražitel: 2964

Koch G. ?

Na pastvě
olej na plátně, 63 x 80 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 15 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.2.2008  20:10:00
Číslo položky: 2218
Poslední dražitel: 2407

Nečitelně signováno

Arabští obchodníci
olej na dřevě, 15 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.2.2008  20:00:00
Číslo položky: 2131
Poslední dražitel: 2142

Lander Richard (1904 - 1980)

Vinobraní
olej na kartonu, 23 x 18 cm, rámováno, signováno LH, datováno 1934
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  21:50:00
Číslo položky: 1954
Poslední dražitel: 2273

Rombald

Husy na dvorku
olej na dřevě, 29, 5 x 37 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  21:05:00
Číslo položky: 2497
Poslední dražitel: 2606

Břízy v krajině
olej na plátně, 71 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:55:00
Číslo položky: 2496
Poslední dražitel: 3106

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Krajina s chalupami
tempera na papíře, 41 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:50:00
Číslo položky: 2428
Poslední dražitel: 3128

Liška
olej na kartonu, 50 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, restaurováno, levý horní roh odborně zrestaurován, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:40:00
Číslo položky: 2432
Poslední dražitel: 2681

"Diana"
olej na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 24. ledna 1938
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.2.2008  20:35:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »