9 300 000 Kč

Číslo položky: 16273
Poslední dražitel: 14395

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Zátiší s lilií
olej na sololitu, 60 x 42 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:55:00
Číslo položky: 16341
Poslední dražitel: 16523

Figura
olej na kartonu, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2011, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16370
Poslední dražitel: 16619

Chaloupka v lese
olej na překližce, 42 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16412
Poslední dražitel: 15204

Paříž
kresba tužkou na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 17 x 15 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16472
Poslední dražitel: 14190

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ruce
13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, 19, 5 x 14 cm/kus, signovány v kameni, 13. list signován autorem, původní obal, rok vydání 1943, edice Ráj knihomilů, papír mírně poškozen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16272
Poslední dražitel: 16285

Beneš Karel (1881 - 1941)

olej na kartonu, 70 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:50:00
Číslo položky: 16274
Poslední dražitel: 15527

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 48 x 56 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16283
Poslední dražitel: 15700

Brož Vladimír (518) (* 1978)

War 1980
akryl na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 70 x 100 cm, rámováno, zaskleno, datováno 2021, přiložen autorský certifikát pravosti díla
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16292
Poslední dražitel: 15120

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16361
Poslední dražitel: 15168

Saudek Kája (1935 - 2015)

Bota
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč