U Borku v Konečníku olej na kartonu, 34 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tam až nahoře olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívčí akt návrh pro reklamní kampaň k uvedení Renaultu Twingo na trh, kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 33, 5 x 29 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti dí...
Katedrála sv. Bartoloměje v Plzni olej na kartonu, 30 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Valašské rebelie olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, v roce 1963 vystavováno ve Vsetíně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovské děvče pastel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 52 x 39 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Krajina olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen