Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16333
Poslední dražitel: 15148

U Borku v Konečníku
olej na kartonu, 34 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  22:40:00
Číslo položky: 16335
Poslední dražitel: 15803

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Tam až nahoře
olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16367
Poslední dražitel: 16633

Saudek Kája (1935 - 2015)

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  22:30:00
Číslo položky: 16490
Poslední dražitel: 15259

Rašek Karel (1861 - 1918)

Zřícenina
olej na kartonu, 72 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16497
Poslední dražitel: 14410

Emler František (1912 - 1992)

Katedrála sv. Bartoloměje v Plzni
olej na kartonu, 30 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16363
Poslední dražitel: 15440

Podešva František (1893 - 1979)

Valašské rebelie
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, v roce 1963 vystavováno ve Vsetíně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  22:25:00
Číslo položky: 16453
Poslední dražitel: 15232

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Venkovské děvče
pastel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 52 x 39 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16468
Poslední dražitel: 15243

Monogram J. O.

Lesní cesta
olej na kartonu, 41 x 51 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno monogramem LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16470
Poslední dražitel: 16689

Nesignováno

Slavnostní průvod
olej plátno na kartonu, 52 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16520
Poslední dražitel: 15280

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.