Pytlák olej na překližce, 74 x 74 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Štaflík filmová fáze - akryl na ultrafánu, 33 x 43 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, nesignováno, 60. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na kartonu, 33 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní den na Sedlčansku olej na plátně, 70 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba mírně zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Borovice u Štrbského plesa kombinovaná technika na kartonu, 48 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen