Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16476
Poslední dražitel: 15249

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

cyklus 15 původních litografií, papír mírně poškozen, rok vydání 1936, litografie signovány tužkou
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  20:10:00
Číslo položky: 16461
Poslední dražitel: 15238

Nikl František (1935 - 2005)

Zraněný
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 40 x 50 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  20:00:00
Číslo položky: 16512
Poslední dražitel: 14291

Potok na jaře
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  23:25:00
Číslo položky: 16355
Poslední dražitel: 16584

Kaloč Jiří (* 1943)

Noční nevěsta
kombinovaná technika na překližce, 14 x 8 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  23:05:00
Číslo položky: 16515
Poslední dražitel: 15981

Nesignováno

V parku
olej na plátně, 115 x 100 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  23:00:00
Číslo položky: 16485
Poslední dražitel: 16699

Knüpfer Beneš - pravděpodobně okruh autora

Nymfa
olej na plátně, 40 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno uprostřed a vpravo dole poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  22:50:00
Číslo položky: 16489
Poslední dražitel: 16701

Nečitelně signováno

Ovocný trh
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16249
Poslední dražitel: 16509

Zasvěcenec
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  22:45:00
Číslo položky: 16492
Poslední dražitel: 15999

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dívčí akt s košíkem květin
olej na plátně, 74 x 54 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16519
Poslední dražitel: 16647

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Zátiší s kartami, dýmkou a vínem
kombinovaná technika na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 24 x 56 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.