9 300 000 Kč

Číslo položky: 16473
Poslední dražitel: 16491

Duncan Douglas David (1916 - 2018)

Pablo Picasso
kopie fotografie, původní originál fotografie pořídil David Douglas Duncan, 25 x 20, 5 cm, volně loženo, na okrajích papír mírně poškozen, na zadní straně podepsáno tužkou "Best Regards, Picasso"
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  20:40:00
Číslo položky: 16327
Poslední dražitel: 16586

Knížák Milan (* 1940)

Postava
kombinovaná technika na lepence, rozměry ve výřezu pasparty 27, 5 x 20 cm, rámováno, zaskleno, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  20:35:00
Číslo položky: 16450
Poslední dražitel: 16675

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Rozkvetlé stromy
pastel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 59 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16501
Poslední dražitel: 15563

Horn Julius (1900 - ?)

Matka s dítětem
olej na plátně, 47 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16244
Poslední dražitel: 15739

Humoristická ilustrace
černobílá ilustrace k humoristickému románu trilogie Tygr, 12 x 14, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 30 - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  20:30:00
Číslo položky: 16378
Poslední dražitel: 15833

Ohrožení rakouské nezávislosti
kombinovaná technika na papíře, 31 x 23, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, přeložka, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16481
Poslední dražitel: 16696

Jonatán
filmová fáze - akryl na ultrafánu, 24 x 30 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, nesignováno, 70. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16330
Poslední dražitel: 15147

Plocek Vilém (1905 - 2000)

V přístavu
akvarel na lepence, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 64 cm, nerámováno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  20:25:00
Číslo položky: 16352
Poslední dražitel: 16620

Konvolut 28 ks grafických listů

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16458
Poslední dražitel: 15236

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Čertík
akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 19 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč