Konvolut 2 ks dřevorytů 2 ks černobílých dřevorytů, rozměry ve výřezu pasparty 12, 5 x 10 cm a 15 x 14 cm, rámovány, zaskleny, jeden dřevoryt signován tužkou PD, 1. pol. 20. století
Zeleninové zátiší olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupy v zimě olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Berounka u Skryjí olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen