9 300 000 Kč

Číslo položky: 16285
Poslední dražitel: 14440

Škapa Michal (* 1978)

Cant stop the rock
airbrush a akryl na plátně, neon, 35 x 60 cm, nerámováno, vypínací rám, datováno 2021, přiložen autorský certifikát pravosti díla
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  21:55:00
Číslo položky: 16332
Poslední dražitel: 15148

Istler Josef (1919 - 2000)

Vegetace
akryl na lepence, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16262
Poslední dražitel: 15889

Oboustranný obraz
olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  21:50:00
Číslo položky: 16388
Poslední dražitel: 15376

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Periferie (Pohled na Akropoli)
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1959, publikováno v monografii autora na str. 232, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16416
Poslední dražitel: 14079

Mulatka
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 16, 5 x 11, 5 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16251
Poslední dražitel: 15399

Alenka v říši divů
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 35, 5 x 26 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1975, 137/200
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  21:45:00
Číslo položky: 16339
Poslední dražitel: 16521

Regály
olej na kartonu, 43 x 59 cm, rámováno, signováno PU, datováno 2019, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16505
Poslední dražitel: 15269

Nečitelně signováno

olej na plátně - výřez, 30 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16415
Poslední dražitel: 14187

Filla Emil (1882 - 1953)

Malířské zátiší
kresba tuší na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 19 x 15 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno v obraze, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  21:40:00
Číslo položky: 16440
Poslední dražitel: 15487

Körber Adolf (1887 - 1967)

Pod Troskami
olej na plátně, 52 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč