Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16331
Poslední dražitel: 15147

Nesignováno

Domy
olej na plátně, 31 x 36 cm, rámováno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  22:05:00
Číslo položky: 16422
Poslední dražitel: 15456

Konvolut 18 ks korespondencí a podpisů významných malířů

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16448
Poslední dražitel: 13911

Nesignováno

Květinové zátiší
olej na plátně, 63 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16288
Poslední dražitel: 14213

Vesnice v zimě
olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  22:00:00
Číslo položky: 16302
Poslední dražitel: 15424

Lesní zátiší v zimě
olej na plátně, 75 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16357
Poslední dražitel: 16585

Kaloč Jiří (* 1943)

Zjevení
kombinovaná technika na sololitu, 14 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16368
Poslední dražitel: 13284

Multrus Josef (1898 - 1957)

V zahradě
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16421
Poslední dražitel: 15210

Konvolut 17 ks korespondencí a podpisů významných malířů

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 19 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16495
Poslední dražitel: 14477

Výhled na Prahu
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16513
Poslední dražitel: 15148

Do města
olej na plátně, 69 x 100 cm, nerámováno, vypínací rám, malba a plátno místy poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 55 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.