9 300 000 Kč

Číslo položky: 16454
Poslední dražitel: 13104

Wagner Josef (1938 - 2016)

olej plátno na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 22 x 44 cm, rámováno, zaskleno, plátno místy mírně vybouleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:50:00
Číslo položky: 16286
Poslední dražitel: 15103

Zacharewicz Witold (1929 - 1987)

Na procházce
olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:45:00
Číslo položky: 16350
Poslední dražitel: 15161

Londýnský kejklíř
kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, ilustrace k románu Londýnský kejklíř, 1. pol. 20. století, pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16301
Poslední dražitel: 15126

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:40:00
Číslo položky: 16452
Poslední dražitel: 15497

Zelina Lubomír (* 1943)

Dialog
olej na kartonu, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16369
Poslední dražitel: 15173

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 18, 5 x 25 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:35:00
Číslo položky: 16414
Poslední dražitel: 15205

Kubín Otakar (1883 - 1969)

kresba tužkou na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 12 x 17 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 16243
Poslední dražitel: 15085

Humoristická ilustrace
černobílá ilustrace k humoristickému románu trilogie Tygr, 12 x 15, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 30 - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:30:00
Číslo položky: 16354
Poslední dražitel: 14714

Hísek Jan (* 1965)

Hadí král
soubor básní od Jana Opolského doprovozené 6 mezzotintami od Jana Hísky, pátý svazek experimentální edice, rozměry 39 x 27 cm, výtisk 6/8, rok 1990
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:25:00
Číslo položky: 16366
Poslední dražitel: 14892

Vajce Stanislav (1935 - 2019)

Májová Itálie
tempera na lepence, 50 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 18 900 Kč
Příhoz: 500 Kč