9 300 000 Kč

Číslo položky: 12561
Poslední dražitel: 12524

Dvořák František (1862 - 1927)

Dívka s mašlí ve vlasech
olej na kartonu, 62 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, datováno nečitelně, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:35:00
Číslo položky: 12562
Poslední dražitel: 13245

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Letní navečer
kombinovaná technika na papíře, 36 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, datováno 1955, signováno LD, roku 1956 vystavováno v Karlových Varech
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12538
Poslední dražitel: 12640

Multrus Josef (1898 - 1957)

Kytice šeříků
olej plátno na kartonu, 56 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12525
Poslední dražitel: 11907

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Dívčí poloakt
olej na kartonu, 43, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:30:00
Číslo položky: 12592
Poslední dražitel: 12507

Perthen Robert (1928 - 2017)

Bez domova
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12691
Poslední dražitel: 13342

Jarní radost
olej - asfalt - latex na sololitu, 60 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2018, z ateliéru ak. malíře Ivana Bukovského, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12521
Poslední dražitel: 12626

Trosky
olej na plátně, 80 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:25:00
Číslo položky: 12599
Poslední dražitel: 12931

Konvolut 2 ks leptů
1) "Toccata", 49 x 33 cm, 97/150, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2) "Simonetta", 49 x 33 cm, varianta s kresbou, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 700 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12650
Poslední dražitel: 10886

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Postavy
kombinovaná technika na kartonu, 108 x 108 cm, rámováno, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.5.2019  21:20:00
Číslo položky: 12652
Poslední dražitel: 13311

Výhled do krajiny
olej na plátně, 37 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč