Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 12618

Harta

Koncert
olej na plátně, 38 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, místy krakeláž, dodatečně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:25:00
Číslo položky: 12617

Diblík František X. (1887 - 1955)

Lesní interiér
olej na plátně, 110, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, datováno 1924, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:30:00
Číslo položky: 12613

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Konvolut 4 ks leptů
4 ks leptů, "PF", rozměry cca 11 x 7 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:35:00
Číslo položky: 12612
Poslední dražitel: 12953

Konvolut 4 ks leptů
"Kráska z Florencie", "Jak se máme dívat na duhu", "Renesanční téma", "Příběh dívky", rozměry cca 22 x 15 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:40:00
Číslo položky: 12608
Poslední dražitel: 12682

Nečitelně signováno

Dáma v klobouku
olej na plátně, 75 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:45:00
Číslo položky: 12606

olej na plátně, 57 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:50:00
Číslo položky: 12605

Nečitelně signováno (Rykr Z. ?)

Procházka
akvarel na papíře, 61 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  20:55:00
Číslo položky: 12593

Perthen Robert (1928 - 2017)

Zátiší s hruškou
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:00:00
Číslo položky: 12598
Poslední dražitel: 12290

Havlov
olej na kartonu, 29, 5 x 40 cm, nerámováno, karton po okrajích poškozen, signováno s věnováním pí Havlové PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12594

Perthen Robert (1928 - 2017)

Dopoledne v Bourg-eu-Bresse
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2019  21:10:00

1 2 3 4 5 6 7 8 »

do jarní aukce 2019.