Probíhá příjem předmětů do aukce září 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Číslo položky: 12649
Poslední dražitel: 10833

olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  23:00:00
Číslo položky: 12660
Poslední dražitel: 12569

Jitro
olej na plátně, 115 x 95 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2002, z ateliéru ak. malíře Ivana Bukovského, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, uveřejněno v katalogu Orbis Pictus: Europa
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:55:00
Číslo položky: 12517
Poslední dražitel: 12187

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Podzim na řece
olej na kartonu, 70 x 88 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1928, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:45:00
Číslo položky: 12576
Poslední dražitel: 12660

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Francouzská krajina
olej na plátně, 62 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12698
Poslední dražitel: 13004

olej na plátně, 71, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936, , bude zařazeno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:35:00
Číslo položky: 12642
Poslední dražitel: 13082

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na plátně, 80 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:10:00
Číslo položky: 12512
Poslední dražitel: 11213

Kocka Andrej (1911 - 1987)

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 54, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:05:00
Číslo položky: 12646
Poslední dražitel: 13373

Ovocné zátiší
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 12712
Poslední dražitel: 12755

Na kraji lesa
olej na kartonu, 57, 5 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba znečištěna, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12516
Poslední dražitel: 11214

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Portrét muže
olej na kartonu, 53 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1927, signováno LH, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  22:00:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

do aukce září 2019.