9 300 000 Kč

Číslo položky: 11848
Poslední dražitel: 12158

Nečitelně signováno

Řeka
olej na plátně, 58, 5 x 81 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, přípis zezadu, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:10:00
Číslo položky: 11887
Poslední dražitel: 12181

olej na plátně, 74 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11849
Poslední dražitel: 12158

Nečitelně signováno

Cestou na koni
olej na plátně, 53 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11878
Poslední dražitel: 9841

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na kartonu, 30 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11883
Poslední dražitel: 10984

olej na plátně, 57 x 94 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11897
Poslední dražitel: 12626

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Myslivec
kombinovaná technika na papíře, 68 x 52 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, papír poškozen, přeložky, složky, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11909
Poslední dražitel: 12197

Ginzkey Hermine (1864 - 1933)

olej na plátně, 101 x 147 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11507
Poslední dražitel: 11993

Nesignováno (Mucha Alfons?)

Alchymistka
kombinovaná technika, 20 x 50 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11885
Poslední dražitel: 12042

Hroch Vladimír (1907 - 1966)

Letní krajina na Valašsku
olej na plátně, 40 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11892
Poslední dražitel: 11874

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na kartonu, 35 x 49 cm, nerámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:05:00