9 300 000 Kč

Číslo položky: 11891
Poslední dražitel: 11148

Langer Karel (1878 - 1947)

Bechyně
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem LD a na zadní straně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11834
Poslední dražitel: 12007

Max František (1895 - 1969)

olej na kartonu, 65 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:25:00
Číslo položky: 11854
Poslední dražitel: 12414

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Pohádkový motiv
akvarel na papíře, 21 x 23 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11870
Poslední dražitel: 9778

pastel na papíře, VP 18 x 23, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, osvědčení o původu originálu přiloženo
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:20:00
Číslo položky: 11864
Poslední dražitel: 10266

Hodek Josef (1888 - 1973)

Štěrkaři
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:15:00
Číslo položky: 11636
Poslední dražitel: 12387

Plaček Jan B. (1890 - 1980)

Dívčí akty
olej plátno na kartonu, 45 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11831
Poslední dražitel: 12471

kombinovaná technika na papíře, 56 x 42 cm, nerámováno, volně loženo, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:10:00
Číslo položky: 11836
Poslední dražitel: 10214

Max František (1895 - 1969)

V parku
olej na kartonu, 31 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:00:00
Číslo položky: 11835
Poslední dražitel: 12007

Max František (1895 - 1969)

Povoz na poli
olej na kartonu, 22 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11837
Poslední dražitel: 12724

Zimní soumrak
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  22:50:00