9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 11935
Poslední dražitel: 11178

Knobloch Andrea

Ranní pastva
olej na plátně, 37 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11958
Poslední dražitel: 12539

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Grande Masturbature
barevná litografie, 29 x 42 cm, 955/2000, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:45:00
Číslo položky: 11960
Poslední dražitel: 12069

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Face od Meawest
barevná litografie, 44, 5 x 32, 5 cm, 982/2000, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 11971
Poslední dražitel: 10770

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

kombinovaná technika na papíře, 49, 5 x 40 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11972
Poslední dražitel: 12510

Holeček Jan

olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11969
Poslední dražitel: 12543

Antropius

Chalupy v zimě
olej na plátně, 38 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:25:00
Číslo položky: 11966
Poslední dražitel: 12505

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Leda Atomica
barevná litografie, 45 x 33, 5 cm, 1113/2000, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:10:00
Číslo položky: 11938
Poslední dražitel: 10750

Max František (1895 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
kombinovaná technika na kartonu, 61 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  20:05:00
Číslo položky: 11879
Poslední dražitel: 10708

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 68 x 58,5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  22:50:00
Číslo položky: 11881
Poslední dražitel: 12178

Jihočeský rybník
olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v levém dolním rohu plátno protrženo cca 4 cm, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  22:30:00

do aukce září 2019.