Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11858
Poslední dražitel: 12036

Jiroudek František (1914 - 1991)

Karlovy Vary
olej na plátně, 72 x 67 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1988
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:45:00
Číslo položky: 11891
Poslední dražitel: 11148

Langer Karel (1878 - 1947)

Bechyně
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem LD a na zadní straně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11837
Poslední dražitel: 12724

Zimní soumrak
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  22:50:00
Číslo položky: 11843
Poslední dražitel: 12702

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  22:30:00
Číslo položky: 11857
Poslední dražitel: 12358

Smetana Jan (1918 - 1998)

Zahrada
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 39 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11844
Poslední dražitel: 9817

Zimní krajina s břízami
olej na kartonu, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  22:05:00
Číslo položky: 11856
Poslední dražitel: 12174

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 32 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11845
Poslední dražitel: 12152

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11867
Poslední dražitel: 12582

Předvečerní nálada
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11847
Poslední dražitel: 12154

Monogram A.K.

Cestou kočárem
olej na plátně, 43 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:45:00