9 300 000 Kč

Číslo položky: 11888
Poslední dražitel: 12181

Polní cesta
olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11648
Poslední dražitel: 12210

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Kojící matka
olej na kartonu, 54 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11913
Poslední dražitel: 12200

Pes a kočka
kombinovaná technika na papíře, 40 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11861
Poslední dražitel: 10267

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

olej na překližce, 34, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11904
Poslední dražitel: 12630

Štěpánek Vladimír (1906 - 1991)

Postavy v kroji
olej na kartonu, 60 x 44 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11859
Poslední dražitel: 11645

Augusta A.

olej na plátně, 44 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:05:00
Číslo položky: 11902
Poslední dražitel: 12766

Pohled do vesnice
olej na plátně, 61 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 51 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11873
Poslední dražitel: 11391

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Hvězdář
kombinovaná technika na papíře, 20 x 15, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11884
Poslední dražitel: 12178

Nesignováno

V zámeckém interiéru
olej na plátně, 84 x 71 cm, nerámováno, malba poškozena
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:50:00
Číslo položky: 11908
Poslední dražitel: 12499

Muž v kožichu
olej na kartonu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč