9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Číslo položky: 11832
Poslední dražitel: 12143

kombinovaná technika na kartonu, 12 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:05:00

do jarní aukce 2019.