Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 11874
Poslední dražitel: 11345

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Úplatkáři
kombinovaná technika na papíře, 9 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11896
Poslední dražitel: 10720

Maur Pavel (1914 - 1989)

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11853
Poslední dražitel: 10261

Kamenický Josef Jiří (1910 - 1981)

Jarmark - Moravské Slovácko
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:55:00
Číslo položky: 11894
Poslední dražitel: 12624

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Strom u cesty
kombinovaná technika na kartonu, 80 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11830
Poslední dražitel: 10246

Škrabánek František (1901 - 1971)

Chalupa
olej na kartonu, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:50:00
Číslo položky: 11872
Poslední dražitel: 11814

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Temná komora
kombinovaná technika na papíře, 15, 5 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11862
Poslední dražitel: 12470

Nesignováno

Romantická krajina s figurální stafáží
olej na plátně, 65, 5 x 98 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba podlepena, neodborně restaurováno, krakeláž
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:45:00
Číslo položky: 11858
Poslední dražitel: 12036

Jiroudek František (1914 - 1991)

Karlovy Vary
olej na plátně, 72 x 67 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1988
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11869
Poslední dražitel: 12166

Nečitelně signováno (Waldhauser)

kombinovaná technika, 9, 5 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 11891
Poslední dražitel: 11148

Langer Karel (1878 - 1947)

Bechyně
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem LD a na zadní straně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  20:30:00

do vánoční aukce 2019.