9 300 000 Kč

Číslo položky: 11944
Poslední dražitel: 12734

V pasti
kvaš na papíře, 35 x 26 cm, nerámováno, signováno PD, cyklus Širým světem
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 18 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  22:30:00
Číslo položky: 11999
Poslední dražitel: 12259

Jelínková-Jirásková Božena (1880 - 1951)

Motiv z jižní Francie
olej na plátně, 83 x 101 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11895
Poslední dražitel: 12187

Kvetoucí louka
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  22:05:00
Číslo položky: 11994
Poslední dražitel: 12774

Želva - studie k ilustraci
kombinovaná technika na papíře, VP 36 x 35 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11987
Poslední dražitel: 10353

Nečitelně signováno (Marten)

Paprsky u obilí
olej na kartonu, 33 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11950
Poslední dražitel: 11421

V chrámu
tuš na papíře, 40 x 13 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, kniha Nobody
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11945
Poslední dražitel: 11408

V zlatonosných pískách
kvaš na papíře, 35 x 26 cm, nerámováno, signováno LD, cyklus Širým světem
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11986
Poslední dražitel: 9719

Nesignováno (Aladzhalov)

olej na dřevě, 20 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11988
Poslední dražitel: 9721

Nečitelně signováno (Marten)

Stádo
olej na kartonu, 23, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 12000
Poslední dražitel: 12260

Dívka v zahradě
olej na plátně, 97 x 97 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  21:15:00