9 300 000 Kč

Číslo položky: 11995
Poslední dražitel: 12526

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Chalupy ve Svratce
olej plátno na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, datováno 1939
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11985
Poslední dražitel: 9718

Nečtelně signováno (Marten)

Krajina u Moskvy I.
olej na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11997
Poslední dražitel: 11433

Jelínková-Jirásková Božena (1880 - 1951)

olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 12008
Poslední dražitel: 12839

Motiv z Dalmácie
olej plátno na kartonu, 45, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 12019
Poslední dražitel: 12861

Karas Karel (1892 - 1969)

Polabí
olej na plátně, 81 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, 1. pol. 20. století, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12016
Poslední dražitel: 12272

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:35:00
Číslo položky: 12011
Poslední dražitel: 12538

Práce na poli
olej na papíře, 16 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:25:00
Číslo položky: 12014
Poslední dražitel: 11752

Gsur Karl Friedrich (1871-1939)

Odpolední siesta
olej na kartonu, 19 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11433
Poslední dražitel: 12418

Musil Leopold (1920 - 1997)

olej na sololitu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12013
Poslední dražitel: 11233

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  20:05:00