Strom u cesty kombinovaná technika na kartonu, 80 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Romantická krajina s figurální stafáží olej na plátně, 65, 5 x 98 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba podlepena, neodborně restaurováno, krakeláž
Bechyně olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem LD a na zadní straně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen