Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11957
Poslední dražitel: 12229

Nečitelně signováno (Daubigny?)

Francouzská krajina v podvečer
olej na dřevě, 22, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11964
Poslední dražitel: 12486

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Honey is sweeter than blood
barevná litografie, 35 x 43 cm, 1912/2000, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:50:00
Číslo položky: 11963
Poslední dražitel: 12539

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Cube
barevná litografie, 34, 5 x 42 cm, 1183/2000, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:45:00
Číslo položky: 11959
Poslední dražitel: 12485

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Musical Tempest
barevná litografie, 31 x 42 cm, 986/2000, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 11980
Poslední dražitel: 11421

Džungle
černobílá litografie, 35 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 14/35, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:35:00
Číslo položky: 11981
Poslední dražitel: 11421

Rajská zahrada
černobílá litografie, 46 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 22/50, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11984
Poslední dražitel: 10781

Zavázal František (1878 - ?)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:20:00
Číslo položky: 11991
Poslední dražitel: 11719

Monogram J.U.

Oráč na poli
tužka na papíře, 18, 5 x 24 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:15:00
Číslo položky: 11990
Poslední dražitel: 12559

Nesignováno

Alpské údolí
olej na plátně, 24 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11993
Poslední dražitel: 11218

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Luční kvítí
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč