9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11927

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Bez názvu II.
kombinovaná technika na papíře, VP 51 x 73 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11931

Sukdolák Pavel

Technicistní krajina
kolorovaný barevný lept, 60 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno DU
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11936

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Koupání
olej na plátně, 51 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11932
Poslední dražitel: 12047

Marchands des primeurs
barevný lept, VP 30 x 37 cm, rámováno, zaskleno, signováno DU, datováno 1909
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11917

Vězeň z Cochabamby - Návrat Orozky
tuš na papíře, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11912
Poslední dražitel: 12471

olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11919
Poslední dražitel: 11860

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Povětří
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mirně poškozeny, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11914

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Postavy
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11939
Poslední dražitel: 12218

Srnky
olej na kartonu, 64 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11930

Sovák Pravoslav

Venkovská krajina
kolorovaná suchá jehla, VP 30 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno DU
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »