Srnky olej na kartonu, 64 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled do kraje olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen