1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 6301
Poslední dražitel: 7659

Čepice

vlněná čepice červené barvy, pochází z majetku ak. mal. Jana Zrzavého (nar. 5. 11. 1890), přiložena autentická dobová fotografie Jana Zrzavého, která je součástí dražby předmětu
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  22:20:00
Číslo položky: 6300
Poslední dražitel: 7659

Orientální hůl

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  22:15:00
Číslo položky: 6368
Poslední dražitel: 7482

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Scéna ze Starého zákona
reliéf, olovo, cín, zlato, 34 x 34 cm, 73, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  21:14:00
Číslo položky: 6374
Poslední dražitel: 6675

Kodet Emanuel (1880 - 1955)

Pierot
výška 30 cm, sádra, poškozeno, v dolní části poškozená noha, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  21:09:00
Číslo položky: 6365
Poslední dražitel: 7441

Tác

Ag 830/1000, váha 611,20 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 750 Kč
Dosažená cena: 6 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:51:00
Číslo položky: 6363
Poslední dražitel: 7439

Tác

Ag 800/1000, váha 696,60 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:48:00
Číslo položky: 6362
Poslední dražitel: 7664

Mísa

Ag 800/1000, váha 463,60 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6361
Poslední dražitel: 7663

Mísa

Ag 800/1000, váha 310 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 850 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:42:00
Číslo položky: 6359
Poslední dražitel: 7437

Svícen

Ag 800/1000, váha 692,30 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:36:00
Číslo položky: 6384
Poslední dražitel: 7679

Miska na nožce

Ag 800/1000, váha 154,35 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 850 Kč
Dosažená cena: 2 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:33:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »