« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5763
Poslední dražitel: 7041

Čejka Jan (1888 - 1934)

olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:00:00
Číslo položky: 5759
Poslední dražitel: 7039

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Peruc
olej na plátně, 57 x 76, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  22:45:00
Číslo položky: 5771
Poslední dražitel: 6785

Odpoledne na Blanici
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  22:25:00
Číslo položky: 5768
Poslední dražitel: 7070

Jarní nálada
olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  22:10:00
Číslo položky: 5738
Poslední dražitel: 7025

Karas Karel (1892 - 1969)

Poděbradský zámek
olej na kartonu, 49 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 5773
Poslední dražitel: 6911

kombinovaná technika na papíře, 47, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5757
Poslední dražitel: 7052

Strašák
kombinovaná technika na papíře, 18 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  21:35:00
Číslo položky: 5764
Poslední dražitel: 7058

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Lokomotivy
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5772
Poslední dražitel: 7049

Dědina Jan (1870 - 1955)

4. pohled na Karlův most a mlýny
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  21:20:00
Číslo položky: 5753
Poslední dražitel: 7035

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Figurální kompozice
tuš na papíře, 19 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu věnování, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »