Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5751
Poslední dražitel: 7044

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Návrat z kostela
kombinovaná technika na papíře, 47 x 25, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:30:00
Číslo položky: 5739
Poslední dražitel: 7025

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Ženy u lesa
olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:10:00
Číslo položky: 5732
Poslední dražitel: 6634

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 59 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  22:15:00
Číslo položky: 5744
Poslední dražitel: 7052

Jiroudek František (1914 - 1991)

olej na plátně, 45, 5 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5745
Poslední dražitel: 6946

Mokřina
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 5654
Poslední dražitel: 6986

Motiv z Dalmácie
olej na kartonu, 73 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5747
Poslední dražitel: 7031

Jarní motiv z Orlicka
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:55:00
Číslo položky: 5746
Poslední dražitel: 7037

Stará chalupa
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:50:00
Číslo položky: 5731
Poslední dražitel: 7034

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Na nádraží
olej na kartonu, 70 x 95, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:45:00
Číslo položky: 5733
Poslední dražitel: 7021

Soukup František (1879 - 1957)

Makové pole
olej na kartonu, 60, 5 x 87 cm, rámováno, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

do květnové aukce 2018