« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5795
Poslední dražitel: 6956

Nečitelně signováno

U krbu
olej na plátně, 62 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  20:00:00
Číslo položky: 5793
Poslední dražitel: 7106

Po bouři
olej na plátně, 71, 5 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 128 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  23:20:00
Číslo položky: 5792
Poslední dražitel: 7064

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:35:00
Číslo položky: 5797
Poslední dražitel: 7066

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5780
Poslední dražitel: 7062

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Žena s rozevlátými vlasy
výška 70 cm, plastika, cín, zlaceno, signováno na podstavci, rok 1991, v roce 1994 zakoupeno v galerii VIVA
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:25:00
Číslo položky: 5798
Poslední dražitel: 7067

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 5791
Poslední dražitel: 7062

olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:55:00
Číslo položky: 5789
Poslední dražitel: 6855

Schuster - Woldan Georg ?

Víly
olej na plátně, 36, 5 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, Schuster - Woldan Georg ?, datováno 1902
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:30:00
Číslo položky: 5790
Poslední dražitel: 7061

Kozák Václav (1889 - 1969)

V parku
olej na kartonu,37, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5787
Poslední dražitel: 7088

Klár Karel (1866 - 1919)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 25 x 36 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »