9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5797
Poslední dražitel: 7066

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:35:00
Číslo položky: 5780
Poslední dražitel: 7062

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Žena s rozevlátými vlasy
výška 70 cm, plastika, cín, zlaceno, signováno na podstavci, rok 1991, v roce 1994 zakoupeno v galerii VIVA
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:25:00
Číslo položky: 5798
Poslední dražitel: 7067

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 5791
Poslední dražitel: 7062

olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:55:00
Číslo položky: 5789
Poslední dražitel: 6855

Schuster - Woldan Georg ?

Víly
olej na plátně, 36, 5 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, Schuster - Woldan Georg ?, datováno 1902
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:30:00
Číslo položky: 5787
Poslední dražitel: 7088

Klár Karel (1866 - 1919)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 25 x 36 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:15:00
Číslo položky: 5781
Poslední dražitel: 6958

Dědina Jan (1870 - 1955)

Hlava ženy
kombinovaná technika na papíře, 49, 5 x 32, 5 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:45:00
Číslo položky: 5775
Poslední dražitel: 7061

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 110 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:30:00
Číslo položky: 5762
Poslední dražitel: 6589

Letní nálada
olej na plátně, 65 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:20:00
Číslo položky: 5776
Poslední dražitel: 7051

Nečitelně signováno

olej na plátně, 96 x 137 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »