Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5742
Poslední dražitel: 7055

Na bahnisku
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:55:00
Číslo položky: 5717
Poslední dražitel: 7025

Sitte Jindřich (1888 - 1951)

olej na kartonu, 44 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:50:00
Číslo položky: 5720
Poslední dražitel: 7025

Zelené Irsko
barevná litografie, 44 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1965, 42/50
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:40:00
Číslo položky: 5725
Poslední dražitel: 6623

kombinovaná technika na papíře, 41 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5714
Poslední dražitel: 6511

Terš August (1870 - 1928)

Dívky u vody
olej na kartonu, 24 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:35:00
Číslo položky: 5718
Poslední dražitel: 7027

U splavu
kvaš na papíře, 31 x 36 cm, rámováno, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5721
Poslední dražitel: 7039

Satra August (1877 - 1909)

U kovárny v Dětvě
olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1905
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:30:00
Číslo položky: 5719
Poslední dražitel: 6985

Kaplička
kombinovaná technika na papíře, 45 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:20:00
Číslo položky: 5715
Poslední dražitel: 7007

Terš August (1870 - 1928)

U mola
olej na kartonu, 24 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:15:00
Číslo položky: 5713
Poslední dražitel: 7006

Terš August (1870 - 1928)

Sedící muž u řeky
olej na kartonu, 20 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

do červnové aukce 2018