« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5746
Poslední dražitel: 7037

Stará chalupa
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:50:00
Číslo položky: 5731
Poslední dražitel: 7034

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Na nádraží
olej na kartonu, 70 x 95, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:45:00
Číslo položky: 5733
Poslední dražitel: 7021

Soukup František (1879 - 1957)

Makové pole
olej na kartonu, 60, 5 x 87 cm, rámováno, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:30:00
Číslo položky: 5734
Poslední dražitel: 6840

Holý Miloslav (1897 - 1974)

olej plátno na kartonu, 79 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5748
Poslední dražitel: 7032

Jaro na Vysočině
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:20:00
Číslo položky: 5749
Poslední dražitel: 6951

Jiroudek František (1914 - 1991)

olej na plátně, 65, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1988
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5420
Poslední dražitel: 6618

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Křižánky u Svratky
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z pozůstalosti po autorovi, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:00:00
Číslo položky: 5737
Poslední dražitel: 6637

Srnčí ve Vrbici
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu ověření od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:55:00
Číslo položky: 5462
Poslední dražitel: 6597

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 19 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:25:00
Číslo položky: 5726
Poslední dražitel: 7016

Kozák Václav (1889 - 1969)

Jaro v Kameničkách
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »