« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5729
Poslední dražitel: 7017

Seidl Jaromír (1893 - ?)

Lesní tůňka
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:15:00
Číslo položky: 5727
Poslední dražitel: 7054

Haffen Lucien (1888 - 1968)

Motiv z Francie
olej na plátně, 60 x 50 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5730
Poslední dražitel: 7017

Kozák Václav (1889 - 1969)

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:05:00
Číslo položky: 5728
Poslední dražitel: 7016

Terš August (1870 - 1928)

Po koupeli
olej na kartonu, 24 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:00:00
Číslo položky: 5722
Poslední dražitel: 6386

olej na kartonu, 39 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  22:25:00
Číslo položky: 5723
Poslední dražitel: 6751

Horní Lhota
olej na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  22:10:00
Číslo položky: 5724
Poslední dražitel: 7043

Trh u Karlova mostu
olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 4935
Poslední dražitel: 6654

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:55:00
Číslo položky: 5742
Poslední dražitel: 7055

Na bahnisku
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5717
Poslední dražitel: 7025

Sitte Jindřich (1888 - 1951)

olej na kartonu, 44 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »