Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5734
Poslední dražitel: 6840

Holý Miloslav (1897 - 1974)

olej plátno na kartonu, 79 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:30:00
Číslo položky: 5748
Poslední dražitel: 7032

Jaro na Vysočině
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:20:00
Číslo položky: 5749
Poslední dražitel: 6951

Jiroudek František (1914 - 1991)

olej na plátně, 65, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1988
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5420
Poslední dražitel: 6618

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Křižánky u Svratky
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, z pozůstalosti po autorovi, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:00:00
Číslo položky: 5737
Poslední dražitel: 6637

Srnčí ve Vrbici
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu ověření od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:55:00
Číslo položky: 5462
Poslední dražitel: 6597

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 19 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  20:25:00
Číslo položky: 5722
Poslední dražitel: 6386

olej na kartonu, 39 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  22:25:00
Číslo položky: 5723
Poslední dražitel: 6751

Horní Lhota
olej na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  22:10:00
Číslo položky: 5724
Poslední dražitel: 7043

Trh u Karlova mostu
olej na kartonu, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 4935
Poslední dražitel: 6654

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »