« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5755
Poslední dražitel: 7036

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Chalupy v Poděbradech
olej na kartonu, 44 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu výpis z výstav, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:45:00
Číslo položky: 5751
Poslední dražitel: 7044

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Návrat z kostela
kombinovaná technika na papíře, 47 x 25, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:30:00
Číslo položky: 5752
Poslední dražitel: 7035

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Zvěřínek u Sadské
olej na kartonu, 34 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5739
Poslední dražitel: 7025

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Ženy u lesa
olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:10:00
Číslo položky: 5735
Poslední dražitel: 7022

Gruber ?

Zima
olej na plátně, 50 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2013  20:00:00
Číslo položky: 5732
Poslední dražitel: 6634

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 59 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  22:15:00
Číslo položky: 5744
Poslední dražitel: 7052

Jiroudek František (1914 - 1991)

olej na plátně, 45, 5 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5745
Poslední dražitel: 6946

Mokřina
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  22:00:00
Číslo položky: 5654
Poslední dražitel: 6986

Motiv z Dalmácie
olej na kartonu, 73 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5747
Poslední dražitel: 7031

Jarní motiv z Orlicka
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2013  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE