« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5784
Poslední dražitel: 7057

Kozák Václav (1889 - 1969)

Podvečerní Praha
olej na kartonu, 33, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  21:00:00
Číslo položky: 5783
Poslední dražitel: 7056

Dědina Jan (1870 - 1955)

Portrét ženy
kombinovaná technika na papíře, 49, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:55:00
Číslo položky: 5782
Poslední dražitel: 5702

Liesler Josef (1912 - 2005)

Opuštěná kaplička
kombinovaná technika, 45 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:50:00
Číslo položky: 5781
Poslední dražitel: 6958

Dědina Jan (1870 - 1955)

Hlava ženy
kombinovaná technika na papíře, 49, 5 x 32, 5 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:45:00
Číslo položky: 5778
Poslední dražitel: 7064

Terš August (1870 - 1928)

Pradleny
olej na kartonu, 17 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:40:00
Číslo položky: 5779
Poslední dražitel: 7064

Terš August (1870 - 1928)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 28 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5775
Poslední dražitel: 7061

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 110 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:30:00
Číslo položky: 5762
Poslední dražitel: 6589

Letní nálada
olej na plátně, 65 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:20:00
Číslo položky: 5776
Poslední dražitel: 7051

Nečitelně signováno

olej na plátně, 96 x 137 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5760
Poslední dražitel: 7064

Vik Karel (1883 - 1964)

Zátiší s ovocem a zeleninou
olej na plátně, 100 x 84, 5 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »