Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5806
Poslední dražitel: 7073

V Kostelci u Heřmanova Městce
olej na plátně, 86 x 106 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  21:30:00
Číslo položky: 5807
Poslední dražitel: 7088

Vzducholoď a balon
barevná litografie, 28, 5 x 21, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, na několika místech přeložky, složky, signováno PD, 71/200, datováno 1982
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  21:20:00
Číslo položky: 5422
Poslední dražitel: 6912

Na konci dubna
olej na plátně, 34 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  21:00:00
Číslo položky: 5801
Poslední dražitel: 7072

Bauch Jan (1898 - 1995)

Ukřižování
kombinovaná technika na papíře, 45 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  20:55:00
Číslo položky: 5761
Poslední dražitel: 7007

Nesignováno

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 69 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5796
Poslední dražitel: 5796

Satra August (1877 - 1909)

olej na kartonu, 25 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  20:35:00
Číslo položky: 5794
Poslední dražitel: 7064

Tomec Jindřich (1863 - 1928)

Pražské střechy
akvarel na papíře, 42 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  20:15:00
Číslo položky: 5795
Poslední dražitel: 6956

Nečitelně signováno

U krbu
olej na plátně, 62 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  20:00:00
Číslo položky: 5793
Poslední dražitel: 7106

Po bouři
olej na plátně, 71, 5 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 128 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  23:20:00
Číslo položky: 5792
Poslední dražitel: 7064

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2013  22:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

do červnové aukce 2018