Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 5712
Poslední dražitel: 7005

Zimní nálada v lese
olej na kartonu, 65 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:45:00
Číslo položky: 5710
Poslední dražitel: 6742

Havránek Bedřich (1821 - 1899)

Venkovská stavení
akvarel na papíře, 22 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:40:00
Číslo položky: 5708
Poslední dražitel: 7003

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

V zahradě
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:25:00
Číslo položky: 5706
Poslední dražitel: 7001

olej na kartonu, 32 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:15:00
Číslo položky: 5705
Poslední dražitel: 7023

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Motiv z Chorvatska
olej na plátně, 46, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:10:00
Číslo položky: 5704
Poslední dražitel: 7000

Zima na Klatovsku
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1958, zezadu potvrzení o pravosti od autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2013  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

do JARNÍ AUKCE.