Návrat z kostela kombinovaná technika na papíře, 47 x 25, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Pytlák s úlovkem olej na kartonu, 59 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní motiv z Orlicka olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen