9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5808
Poslední dražitel: 7096

Balon
akvarel, tuš na papíře, 22 x 13, 5 cm, rámováno, zaskleno, původně silně zmuchlaný papír, na který bylo malováno, přeložky, složky, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  22:25:00
Číslo položky: 5814
Poslední dražitel: 7079

Tetřevi
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  22:15:00
Číslo položky: 5804
Poslední dražitel: 7072

Nečitelně signováno

Alpská krajina s jezerem
olej na plátně, 32 x 42 cm, rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  22:05:00
Číslo položky: 5805
Poslední dražitel: 6957

olej na plátně, 39 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  21:45:00
Číslo položky: 5809
Poslední dražitel: 6826

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Koupání
olej na překližce, 69 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5811
Poslední dražitel: 6989

Ukřižování
kombinovaná technika na papíře, 48 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5812
Poslední dražitel: 7092

Na rybách
kombinovaná technika na papíře, 42 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5813
Poslední dražitel: 6981

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Dívčí poloakt
olej na překližce, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  21:40:00
Číslo položky: 5799
Poslední dražitel: 7085

Nečitelně signováno

Moře
olej na plátně, 56 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.6.2013  21:35:00
Číslo položky: 5810
Poslední dražitel: 6955

akvarel na papíře, 47, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »